سوالات متداول

در حالت پیش خرید، سود سرمایه گذاری خرد در مسکن ایران مربوط به تورم است. زیرا پول واحد مسکونی به قیمت روز اما به صورت تدریجی پرداخت می‌شود. در حالی که سود واقعی ساخت و ساز، جدای از افزایش قیمت ملک، سودی 30 تا 40 درصدی است که در حالت سنتی نصیب سازنده اصلی یا سرمایه گذاران کلان میشود. همسازان با هدف فراهم کردن زیرساخت سرمایه گذاری خرد و بهره بردن از سود اصلی ساخت برای سرمایه گذاران خرد و کلان به نسبت سهام تشکیل شده است. به زبانی دیگر در همسازان همه سرمایه گذاران چه خرد و چه کلان هم از سود حاصل از ارزش افزوده ساخت و ساز منتفع می‌شوند و هم از سودی که در اثر تورم به وجود می‌آید.

مالکین زمین در صورت عدم سرمایه گذاری در ساخت و نگهداریِ زمین، تنها از تورم بر روی زمین خود بهره‌مند می‌شوند. در صورتیکه مالک در ملک خود سکونت داشته باشد، افزایش قیمت ملک جریان مالی در زندگی او ایجاد نمی‌کند. در همسازان مالکین با جذب سرمایه گذار مطمئن برای ساخت زمین از سود ساخت و ساز بهره خواهند برد و بدون تخصص و تجربه ساخت و ساز و بدون تزریق سرمایه، می توانند با حمایت همسازان اولا سرمایه گذار مطمئن برای ساخت و ساز ملک خود بیابند و ثانیاً تحت مدیریت همسازان از صحت فرایند ساخت مطمئن شوند. همچنین در سایت همسازان می توانند تمام مراحل پروژه را به تفضیل (درصد انجام پروژه، وضعیت انجام هر مرحله، تصاویر، چک لیست ها و مدارک و صورت وضعیتها) رصد کند.

سرمایه گذاران خرد قبلا امکان سرمایه گذاری خرد بر روی املاک با ارزش را نداشتند اما با همسازان شما بدون درگیری در فرآیند ساخت و ساز و مشکلات آن در سود ساخت شریک خواهید بود. برای سرمایه گذاران کلان همسازان شفافیت روند ساخت پروژه و گزارش کامل پروژه را در هر لحظه فراهم می نماید.

پروژه های همسازان پس از آنالیز اقتصادی و محاسبه ریسک در همسازان برای مشارکت به اشتراک گذاشته می شوند و پروژه هایی هستند که مرغوب بودن زمین آنها مشخص و سود سرمایه گذاری تضمین شده است.

ما سعی در شفاف کردن کلیه فعالیتهایی داریم که در طول روند ساخت یک پروژه طی می شود این روندها از مدارک طرح گرفته تا مجوزها، میزان پیشرفت و عکسهای مراحل مختلف به صورت منظم در طول پروژه قابل دسترس برای مشترکین پروژه خواهد بود.

در پیش خرید معمولا خریدار از کیفیت و روند ساخت اطلاع کافی در دست ندارد و همچنین زمان انجام پروژه اصلا قابل کنترل نیست و شما هیچ نظارتی بر پروژه خود ندارید. در همسازان شما به نسبت پیشرفت پروژه پرداخت خواهید کرد و در جریان کامل پیشرفت پروژه خواهید بود. هرکدام از سرمایه گذاران هزینه های ساخت را به نسبت سهمشان پرداخت می کنند و دلیلی برای مشکلات و طولانی شدن زمان پروژه وجود ندارد.

سوال دارید؟ با ما در ارتباط باشید...


درباره همسازان

همسازان پلتفرم تخصصی اجرای پروژه های ساختمانی به روش مشارکت صاحبان زمین، سرمایه گذاران و پیمان کاران است. ذینفعان پروژه های ساختمانی می توانند با استفاده از همسازان از خدمات ارزیابی و تخمین هزینه ها و سود پروژه ساختمانی و همچنین برنامه های مالی و زمانی پروژه بهره مند شوند.

بیشتر بدانید ...

همکاری با ما

فرصت های سرمایه گذاری

مشارکت صاحبان زمین

پیمانکاران ساختمانی

قوانین و مقررات

سوالات متداول

تماس با ما

آدرس: اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، خیابان شیخ مفید، ساختمان آرمان، طبقه 2، واحد 5

031-36465546

info@hajmsabz.ir


Instagram LinkedIN
LinkedIN

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت همسازان محفوظ است.